Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Szanowni Państwo,

J.M. Rektor i Senat Społecznej Akademii Nauk mają zaszczyt zaprosić na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 1 października 2020 r. o godzinie 12:00 w formie on-line na kanale Uczelni w serwisie internetowym YouTube.

W trudnym czasie pandemii, chcemy wzmacniać wspólnotę akademicką naszej Uczelni. Pierwszy raz w ponaddwudziestopięcioletniej historii Społecznej Akademii Nauk, uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Łodzi i naszych ośrodkach, odbędzie się tego samego dnia, o tej samej godzinie, w tej samej przestrzeni wirtualnej.

Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpośredniego linku do wydarzenia na kanale Uczelni w serwisie internetowym YouTube, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego poniżej lub na stronie event.san.edu.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 664 66 01/39 lub mailowy: uczelnia@san.edu.pl


Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu, Zarządzania bezpieczeństwem narodowym oraz Informatyki w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!